?php /* Template Name: Page uni */ ?> Usługi transportowe Rzeszów - Tupaj Rzeszów - Transport zwierząt | Utylizacja

Usługi transportowe Rzeszów

Oferujemy Państwu transport krajowy do 1100kg. Wykonujemy usługi transportowe wszelkiego rodzaju towarów własnymi busami. Zajmujemy się w ekspresowym transportem „door to door”.  Wykonujemy transport dedykowany, który jest przeznaczony dla jednego klienta. Posiadamy ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika, które obejmuje szkody podczas załadunku, rozładunku oraz podczas przewozu.

TRANSPORTUJEMY:

  • paczki, przesyłki paletowe, urządzenia biurowe, meble, sprzęt RTV/AGD
  • wyposażenie sklepów (regały, lady chłodnicze)
  • quady, motocykle, motory, opony części samochodowe, itp.

U nas umowa jest prosta – kiedy zamówisz transport, my po prostu dowieziemy go na miejsce. Każdy transport jest ubezpieczony w PZU. Nie musisz się obawiać o jego bezpieczeństwo.

Wiemy, że wiele towarów wymaga specjalnego transportu, wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, dzięki bogatej flocie samochodowej. Posiadamy auta bagażowe, wyposażone w windy załadowcze, lub z możliwością bocznego załadunku. Dzięki temu również załadunek i rozładunek towaru odbywa się u nas z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, a także szybko i sprawnie, aby Klient nie musiał długo czekać na dostawę towaru.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy meblowe i budowlane, sklepy oraz hurtownie, które prowadzą działalność w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Gwarantujemy, że nasze usługi transportowe spełnią wszelkie oczekiwania i pozwolą nawiązać długofalową współpracę.