Przewóz transport zwierząt Rzeszów

Jesteśmy licencjonowaną i legalną firmą rodziną specjalizującą się w transporcie zwierząt domowych. Przewozimy psy i koty. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów są dla nas najważniejsze.

Tupaj to firma rodzinna z tradycjami, która z miłości do zwierząt dostosowała swoją ofertę do właścicieli czworonogów towarzyszących, pragnących przetransportować swoich pupili. Zwierzaki traktujemy jak własne a nie jak przedmiot. Oferujemy profesjonalny transport od DRZWI DO DRZWI na terenie całej Polski oraz Niemcy, Słowacja, Czechy, Austria, Węgry. Bezpieczeństwo zwierząt to dla nas priorytet.

Transport jest indywidualny a nie masowy, żeby zwierzęta się nie męczyły. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nie zabieramy innych zwierząt.

Posiadamy licencje konwojenta oraz zezwolenie od Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz świadectwo zatwierdzenia środka transportu typ 2 powyżej 8h. Na życzenie klienta możliwość wglądu.

Mąż kierowca a syn opiekun nadzoruje zwierzę, podczas podróży, podaje wodę oraz zarządza czas na potrzeby fizjologiczne lub rozprostowanie łap min co 3-4h. informujemy o postępach w podróży i stanie zwierzaka wysyłamy zdjęcia i filmiki.

Jesteśmy profesjonalistami i kochamy to, co robimy. Zwierzę to członek rodziny i powinien podróżować wygodnie i bezpiecznie. Przewóz zwierząt to nasza pasja od lat.

Samochody i transporterki są dezynfekowane po każdym transporcie, aby zapewnić Twojemu zwierzakowi jak największe bezpieczeństwo. Samochód wyposażony jest w GPS, wentylację, klimatyzację, ogrzewanie oraz termometr.

Posiadamy wolne transporterki o wymiarach dł.79 cm x szer.55 cm x wys.60 cm. oraz kuwety, podkłady higieniczne, żwirek, smycze, miski, wodę oraz karmę.

Wysyłając z nami swojego pupila, macie Państwo pewność że oddajecie go w najlepsze ręce – mąż i syn to osoby z doświadczeniem, kochające zwierzęta, dbające o swych pasażerów podczas całej podróży jak o własne. Nie jesteśmy kurierami nie zbieramy po trasie osób , paczek, itp.

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA 100%

UWAGA !!! Cena są podawane netto i ustalane indywidualnie w zależności od długości trasy (liczone od wyjazdu z RZESZOWA – miejsce docelowe – powrót do RZESZOWA). Podpisujemy umowę i pobieramy zadatek wtedy każdy ma pewność ze dojdzie do usługi.

UWAGA !!! W razie rezygnacji zadatek przepada !!!!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty !!!

+ 48 505 468 267, lub 507 648 461

Wejdź na nasz fanpage.

https://www.facebook.com/tupajtransportzwierzat/

SPRAWDŹ NAS:

https://transport-zwierzat-towarzyszacych-rzeszow.business.site/

#transport #przewóz #zwierząt #domowych #pieski #koty #rzeszów #łańcut #przeworsk #jarosław #przemyśl #sanok #krosno #jasło #dębica #sandomierz #nowytarg #nowysacz #zakopane #podkarpacie #calapolska #lubaczów #leżańsk #mielec #lublin #gdańsk #szczecin #wroclaw #opole #gdynia #sopot #poznań #katowice #lublin #szczecin ##zamość #hrubieszów