?php /* Template Name: Szablon page */ ?> Przeprowadzki mieszkań - Tupaj Rzeszów - Przeprowadzki | Transport zwierząt

Przeprowadzki mieszkań i domów  Rzeszów

Szukasz profesjonalnej firmy do przeprowadzki w Rzeszowie? Dobrze, że do nas trafiłeś! Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą na Rynku !!!

Firma „TUPAJ” od lat pomaga mieszkańcom Rzeszowa, Podkarpacia oraz innych miast w Polsce w kompleksowych przeprowadzkach. Do tego zajmuję się transportem wartościowego mienia oraz wszystkich innych powierzonych nam ruchomości.

Dla państwa wyboru, oferujemy trzy warianty cenowe na każdą kieszeń:

  • PRZEPROWADZKA STANDARDOWA: Posiadasz mienie sentymentalne i nie chcesz, aby ktoś obcy Ci w nie zaglądał? Spakuj swoje rzeczy sam. W dniu przeprowadzki nasi pracownicy zabezpieczą Twoje meble, sprzęt RTV/AGD i zajmiemy się załadunkiem, transportem i rozładunkiem. Szybko i Bezpiecznie!
  • PRZEPROWADZKA KOMPLEKSOWA: Cenisz sobie wygodę, komfort i oszczędność czasu? Zrobimy wszystko za Ciebie! Nasi pracownicy spakują, zabezpieczą, załadują, przewiozą, rozładują i rozpakują całe Twoje mienie w miejscu docelowym. To oferta „od A do Z” dla wymagających.
  • PRZEPROWADZKA „ZRÓB TO SAM”: Nie chcesz wydawać zbyt dużo pieniędzy na przeprowadzkę? Proponujemy wynajęcie samochodu z kierowcą. Uwaga! Pakowanie, załadunek i rozładunek odbywają się we własnym zakresie.
  • Wynajem pracowników do przenoszenia mienia wewnątrz budynków.